E53TP25C-10
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E53TP25C-10
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Podatkovni listi: 1.E53TP25C-10.pdf2.E53TP25C-10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 527 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E53TP25C-10
Številka dela E53TP25C-10 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 527 pcs Podatkovni list 1.E53TP25C-10.pdf2.E53TP25C-10.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 530V Napetost - Vhod 18 ~ 36VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija 53TP Pakiranje Tube
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 25A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Solid State Relay 3PST-NO (3 Form A) Module Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E53TP25C
E53TP25C
Proizvajalci: Crydom Co.
Opis: RELAY SSR IP20 25A 3PHAS PNL MNT