E53TP50C-10
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E53TP50C-10
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Podatkovni listi: 1.E53TP50C-10.pdf2.E53TP50C-10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 496 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E53TP50C-10
Številka dela E53TP50C-10 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 496 pcs Podatkovni list 1.E53TP50C-10.pdf2.E53TP50C-10.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 530V Napetost - Vhod 18 ~ 36VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija 53TP Pakiranje Tube
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 50A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant