IWPTLU-GP010-00
Cynergy3Cynergy3
IWPTLU-GP010-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IWPTLU-GP010-00
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka PRESSURE SENSOR WIFI LR GAU 0-10
Podatkovni listi: IWPTLU-GP010-00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 184 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 184 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IWPTLU-GP010-00
Številka dela IWPTLU-GP010-00 Proizvajalec Cynergy3
Opis PRESSURE SENSOR WIFI LR GAU 0-10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184 pcs Podatkovni list IWPTLU-GP010-00.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka -
Paket naprave za dobavitelja Module Serija IWPTLU
Tip tlaka Sealed Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Module
Vrsta izhoda - Izhod Wireless
Druga imena 725-1596 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Delovni tlak 10 PSI (68.95 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 75 PSI (517.11 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Sealed Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT Wireless Module Natančnost ±0.25%