IWPTU-GP075-00
Cynergy3Cynergy3
IWPTU-GP075-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IWPTU-GP075-00
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka WIFI PRESSURE TRANSMITTER 0-75PS
Podatkovni listi: IWPTU-GP075-00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 306 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 306 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IWPTU-GP075-00
Številka dela IWPTU-GP075-00 Proizvajalec Cynergy3
Opis WIFI PRESSURE TRANSMITTER 0-75PS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 306 pcs Podatkovni list IWPTU-GP075-00.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka -
Paket naprave za dobavitelja Module Serija IWPTU
Tip tlaka Sealed Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Module
Vrsta izhoda - Izhod Wireless
Druga imena 725-1602 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Delovni tlak 75 PSI (517.11 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 150 PSI (1034.21 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Sealed Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT Wireless Module Natančnost ±0.25%