IWTTUP400A
Cynergy3Cynergy3
IWTTUP400A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IWTTUP400A
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka TEMP SENSOR WIFI PT100 6X400MM 1
Podatkovni listi: IWTTUP400A.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 313 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IWTTUP400A
Številka dela IWTTUP400A Proizvajalec Cynergy3
Opis TEMP SENSOR WIFI PT100 6X400MM 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 313 pcs Podatkovni list IWTTUP400A.pdf
Tip terminala Enclosed Terminals Temperaturno območje -200°C ~ 850°C
Serija IWTTU Druga imena 725-1724
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina - zaščitna cev 400mm Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip elementa Pt100
Premer - zaščitna cev 6mm natančen opis Pt100 Temperature Sensor -200°C ~ 850°C 3 Conductor System Enclosed Terminals