CY7C0851V-167AXC
pregled izdelka
Številka dela: CY7C0851V-167AXC
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 2M PARALLEL 176TQFP
Podatkovni listi: CY7C0851V-167AXC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C0851V-167AXC
Številka dela CY7C0851V-167AXC Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 176TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5436 pcs Podatkovni list CY7C0851V-167AXC.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous Paket naprave za dobavitelja 176-TQFP (24x24)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 176-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 2Mb (64K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 167MHz 176-TQFP (24x24)
Frekvenca ure 167MHz Številka osnovnega dela CY7C0851