CY7C0852AV-133AXI
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C0852AV-133AXI
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 4.5M PARALLEL 176TQFP
Podatkovni listi: CY7C0852AV-133AXI.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 413 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 413 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C0852AV-133AXI
Številka dela CY7C0852AV-133AXI Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 176TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 413 pcs Podatkovni list CY7C0852AV-133AXI.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous Paket naprave za dobavitelja 176-TQFP (24x24)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 176-LQFP Druga imena CY7C0852AV133AXI
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 176-TQFP (24x24) Frekvenca ure 133MHz