CY7C1350G-133AXCT
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C1350G-133AXCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C1350G-133AXCT
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi: CY7C1350G-133AXCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C1350G-133AXCT
Številka dela CY7C1350G-133AXCT Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16925 pcs Podatkovni list CY7C1350G-133AXCT.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.6 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20)
Serija NoBL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 100-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4ns 100-TQFP (14x20) Frekvenca ure 133MHz