CY7C1350G-200AXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C1350G-200AXC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C1350G-200AXC
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi: CY7C1350G-200AXC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
360 pcs
720 pcs
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C1350G-200AXC
Številka dela CY7C1350G-200AXC Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19516 pcs Podatkovni list CY7C1350G-200AXC.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.6 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20)
Serija NoBL™ Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Druga imena CY7C1350G200AXC
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 2.8ns 100-TQFP (14x20)
Frekvenca ure 200MHz Številka osnovnega dela CY7C1350