CY8C29666-24PVXI
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY8C29666-24PVXI
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48SSOP
Podatkovni listi: 1.CY8C29666-24PVXI.pdf2.CY8C29666-24PVXI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY8C29666-24PVXI
Številka dela CY8C29666-24PVXI Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15569 pcs Podatkovni list 1.CY8C29666-24PVXI.pdf2.CY8C29666-24PVXI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 48-SSOP
Hitrost 24MHz Serija PSOC®1 CY8C29xxx
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 428-1590
CY8C2966624PVXI
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 44
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis M8C PSOC®1 CY8C29xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-SSOP Podatkovni pretvorniki A/D 12x14b, D/A 4x9b