CY8C29866-24AXI
pregled izdelka
Številka dela: CY8C29866-24AXI
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Podatkovni listi: CY8C29866-24AXI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY8C29866-24AXI
Številka dela CY8C29866-24AXI Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15889 pcs Podatkovni list CY8C29866-24AXI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Hitrost 24MHz Serija PSOC®1 CY8C29xxx
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 428-1592
CY8C2986624AXI
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 64
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis M8C PSOC®1 CY8C29xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14) Podatkovni pretvorniki A/D 12x14b, D/A 4x9b