STK14C88-3NF45ITR
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
STK14C88-3NF45ITR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STK14C88-3NF45ITR
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC NVSRAM 256K PARALLEL 32SOIC
Podatkovni listi: STK14C88-3NF45ITR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STK14C88-3NF45ITR
Številka dela STK14C88-3NF45ITR Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC NVSRAM 256K PARALLEL 32SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4325 pcs Podatkovni list STK14C88-3NF45ITR.pdf
Čas cikla pisanja - 45ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Paket naprave za dobavitelja 32-SOIC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)