STK14C88-3WF45
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
STK14C88-3WF45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STK14C88-3WF45
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC NVSRAM 256K PARALLEL 32DIP
Podatkovni listi: STK14C88-3WF45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STK14C88-3WF45
Številka dela STK14C88-3WF45 Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC NVSRAM 256K PARALLEL 32DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4546 pcs Podatkovni list STK14C88-3WF45.pdf
Čas cikla pisanja - 45ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Paket naprave za dobavitelja 32-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 32-DIP (0.600", 15.24mm) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)