D38999/20WJ19SN-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WJ19SN-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Podatkovni listi: D38999/20WJ19SN-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WJ19SN-LC
Številka dela D38999/20WJ19SN-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3004 pcs Podatkovni list D38999/20WJ19SN-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj J Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DD38999/20WJ19SN-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20WJ19SN-LC
Velik premer dobavljen 25-19 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Chromate over Cadmium Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20WJ19SE
D38999/20WJ19SE
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Na zalogi: 1220 pcs
Prenesi: D38999/20WJ19SE.pdf
RFQ
D38999/20WJ20AA
D38999/20WJ20AA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT
Na zalogi: 2804 pcs
Prenesi: D38999/20WJ20AA.pdf
RFQ
D38999/20WJ19SN
D38999/20WJ19SN
Prenesi: D38999/20WJ19SN.pdf
D38999/20WJ19SE-LC
D38999/20WJ19SE-LC
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Prenesi: D38999/20WJ19SE-LC.pdf
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT
Prenesi:
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 993 pcs
Prenesi: D38999/20WJ19SN.pdf
D38999/20WJ19SNLC
D38999/20WJ19SNLC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Prenesi: D38999/20WJ19SNLC.pdf
D38999/20WJ19SNL
D38999/20WJ19SNL
Prenesi:
Na zalogi: 861 pcs
Prenesi: D38999/20WJ20AA.pdf
D38999/20WJ19SN-LC
D38999/20WJ19SN-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika