D38999/20WJ19SN
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WJ19SN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: D38999/20WJ19SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WJ19SN
Številka dela D38999/20WJ19SN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1563 pcs Podatkovni list D38999/20WJ19SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/20WJ19SN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20WJ19SN
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20WJ19SNL
D38999/20WJ19SNL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 2521 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20WJ19SE
D38999/20WJ19SE
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1331 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20WJ19SN
D38999/20WJ19SN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 993 pcs
Prenesi: D38999/20WJ19SN.pdf
D38999/20WJ19SN-LC
D38999/20WJ19SN-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Prenesi: D38999/20WJ19SN-LC.pdf
D38999/20WJ20AA
D38999/20WJ20AA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT
Prenesi: D38999/20WJ20AA.pdf
D38999/20WJ19SN-LC
D38999/20WJ19SN-LC
D38999/20WJ19SE-LC
D38999/20WJ19SE-LC
Prenesi: D38999/20WJ19SE-LC.pdf
Na zalogi: 861 pcs
D38999/20WJ19SNLC
D38999/20WJ19SNLC
Prenesi: D38999/20WJ19SNLC.pdf
D38999/20WJ19SN
D38999/20WJ19SN
Opis: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT
Opis: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Prenesi: D38999/20WJ19SE.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika