DJT10E25-19SA
pregled izdelka
Številka dela: DJT10E25-19SA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DJT10E25-19SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10E25-19SA
Številka dela DJT10E25-19SA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1442 pcs Podatkovni list DJT10E25-19SA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT10E25-19SA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10E25-19SA
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Bayonet Lock