DJT10E25-19SB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DJT10E25-19SB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DJT10E25-19SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10E25-19SB
Številka dela DJT10E25-19SB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1613 pcs Podatkovni list DJT10E25-19SB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT10E25-19SB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10E25-19SB
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DJT10E25-19SB
DJT10E25-19SB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DJT10E25-19SB
Na zalogi: 2156 pcs
Prenesi: DJT10E25-19SB.pdf
RFQ
DJT10E25-19SD
DJT10E25-19SD
Opis: DJT10E25-19SD
Na zalogi: 2162 pcs
Prenesi: DJT10E25-19SD.pdf
RFQ
DJT10E25-19SA
DJT10E25-19SA
Opis: DJT10E25-19SA
Prenesi: DJT10E25-19SA.pdf
DJT10E25-19SB-LC
DJT10E25-19SB-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT