DJT10F13-98SN-LC
pregled izdelka
Številka dela: DJT10F13-98SN-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT
Podatkovni listi: DJT10F13-98SN-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10F13-98SN-LC
Številka dela DJT10F13-98SN-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2490 pcs Podatkovni list DJT10F13-98SN-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDJT10F13-98SN-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10F13-98SN-LC
Velik premer dobavljen 13-98 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DJT10F15-18AA
DJT10F15-18AA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Na zalogi: 2529 pcs
Prenesi: DJT10F15-18AA.pdf
RFQ
DJT10F13-98SC-LC
DJT10F13-98SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Na zalogi: 5308 pcs
Prenesi: DJT10F13-98SC-LC.pdf
RFQ
DJT10F13-98SN
DJT10F13-98SN
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT