DJT10F13-98SN
pregled izdelka
Številka dela: DJT10F13-98SN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DJT10F13-98SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT10F13-98SN
Številka dela DJT10F13-98SN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2188 pcs Podatkovni list DJT10F13-98SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT10F13-98SN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT10F13-98SN
Velik premer dobavljen 13-98 Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DJT10F15-05SD
DJT10F15-05SD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DJT10F15-05SD
Na zalogi: 3283 pcs
Prenesi: DJT10F15-05SD.pdf
RFQ
DJT10F15-05PD
DJT10F15-05PD
Opis: DJT10F15-05PD
Na zalogi: 3658 pcs
Prenesi: DJT10F15-05PD.pdf
RFQ
DJT10F13-98SN-LC
DJT10F13-98SN-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT