DJT14F23-53HA
pregled izdelka
Številka dela: DJT14F23-53HA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DJT14F23-53HA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14F23-53HA
Številka dela DJT14F23-53HA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1082 pcs Podatkovni list DJT14F23-53HA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT14F23-53HA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14F23-53HA
Velik premer dobavljen 23-53 Lastnosti -
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock