DJT14F23-53HN
pregled izdelka
Številka dela: DJT14F23-53HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DJT14F23-53HN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT14F23-53HN
Številka dela DJT14F23-53HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1280 pcs Podatkovni list DJT14F23-53HN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT14F23-53HN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT14F23-53HN
Velik premer dobavljen 23-53 Lastnosti -
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DJT14F23-53HN-LC
DJT14F23-53HN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT