DTS20F25-61HB
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-61HB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F25-61HB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-61HB
Številka dela DTS20F25-61HB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1466 pcs Podatkovni list DTS20F25-61HB.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-61HB
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-61HB
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F25-61HC [V001]
DTS20F25-61HC [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 1594 pcs
Prenesi: DTS20F25-61HC [V001].pdf
RFQ
DTS20F25-61BE
DTS20F25-61BE
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1735 pcs
Prenesi: DTS20F25-61BE.pdf
RFQ
DTS20F25-61HB [V001]
DTS20F25-61HB [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20F25-61HB [V001].pdf
DTS20F25-61HD [V001]
DTS20F25-61HD [V001]
Prenesi: DTS20F25-61HD [V001].pdf
DTS20F25-61BN
DTS20F25-61BN