DTS20F25-61HC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-61HC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F25-61HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-61HC
Številka dela DTS20F25-61HC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1418 pcs Podatkovni list DTS20F25-61HC.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-61HC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-61HC
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20F25-61HN
DTS20F25-61HN
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS