DTS20F25-61HN
pregled izdelka
Številka dela: DTS20F25-61HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20F25-61HN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20F25-61HN
Številka dela DTS20F25-61HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1379 pcs Podatkovni list DTS20F25-61HN.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20F25-61HN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20F25-61HN
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded