DTS20W19-11AN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W19-11AN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN
Podatkovni listi: DTS20W19-11AN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W19-11AN
Številka dela DTS20W19-11AN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2591 pcs Podatkovni list DTS20W19-11AN.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS20W19-11AN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W19-11AN
Velik premer dobavljen 19-11 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN