DTS20W19-11BN
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W19-11BN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT
Podatkovni listi: DTS20W19-11BN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W19-11BN
Številka dela DTS20W19-11BN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3268 pcs Podatkovni list DTS20W19-11BN.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS20W19-11BN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W19-11BN
Velik premer dobavljen 19-11 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT