DTS24F17-26HE
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F17-26HE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DTS24F17-26HE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F17-26HE
Številka dela DTS24F17-26HE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1332 pcs Podatkovni list DTS24F17-26HE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F17-26HE
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F17-26HE
Velik premer dobavljen 17-26 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material E Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24F17-26HD
DTS24F17-26HD
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS