DTS24F17-26HN
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F17-26HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DTS24F17-26HN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F17-26HN
Številka dela DTS24F17-26HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1474 pcs Podatkovni list DTS24F17-26HN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F17-26HN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F17-26HN
Velik premer dobavljen 17-26 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded