DTS26F15-19HN
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-19HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26F15-19HN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-19HN
Številka dela DTS26F15-19HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2663 pcs Podatkovni list DTS26F15-19HN.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F15-19HN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-19HN
Velik premer dobavljen 15-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded