DTS26F15-19JD
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-19JD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DTS26F15-19JD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-19JD
Številka dela DTS26F15-19JD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1589 pcs Podatkovni list DTS26F15-19JD.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F15-19JD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-19JD
Velik premer dobavljen 15-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded