DTS26W19-11PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W19-11PC-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Podatkovni listi: DTS26W19-11PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W19-11PC-LC
Številka dela DTS26W19-11PC-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1614 pcs Podatkovni list DTS26W19-11PC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS26W19-11PC-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W19-11PC-LC
Velik premer dobavljen 19-11 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.520" (38.61mm)
Premer spojne gredi Chromate over Cadmium Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material C Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26W19-11PC
DTS26W19-11PC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP