DTS26W19-11PD
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W19-11PD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26W19-11PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W19-11PD
Številka dela DTS26W19-11PD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1406 pcs Podatkovni list DTS26W19-11PD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26W19-11PD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W19-11PD
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26W19-11PE
DTS26W19-11PE
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Na zalogi: 1338 pcs
Prenesi: DTS26W19-11PE.pdf
RFQ
DTS26W19-11PC-LC
DTS26W19-11PC-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN