P32-24SM-04
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P32-24SM-04
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P32-24SM-04.pdf
Stanje zalog 712 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P32-24SM-04
Številka dela P32-24SM-04 Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 712 pcs Podatkovni list P32-24SM-04.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm) Serija P3
Paket / primer 5-DIP Module delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Pravilo obremenitve 0.1%
Uredba o vrsticah 0.1% Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 50mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 50mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P32-24Q
P32-24Q
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT
Na zalogi: 625 pcs
Prenesi: P32-24Q.pdf
RFQ
P32-24SMQ
P32-24SMQ
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Na zalogi: 742 pcs
Prenesi: P32-24SMQ.pdf
RFQ
P32-24SM
P32-24SM