P32-24SMT
pregled izdelka
Številka dela: P32-24SMT
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P32-24SMT.pdf
Stanje zalog 766 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P32-24SMT
Številka dela P32-24SMT Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 766 pcs Podatkovni list P32-24SMT.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm) Serija P3
Moč (Watts) - delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Lastnosti - Učinkovitost -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 50mA 105 ~ 125 VAC Input Tok - izhod (maks.) 50mA