ALSR033K500JE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR033K500JE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALSR033K500JE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.5K OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ALSR033K500JE12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALSR033K500JE12
Številka dela ALSR033K500JE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.5K OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103545 pcs Podatkovni list ALSR033K500JE12.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Serija ALSR Odpornost 3.5 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena ALSR-3-3.5K
ALSR3J-3.5K
delovna temperatura -65°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 3.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound