ALSR033R000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR033R000FE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALSR033R000FE12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: ALSR033R000FE12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALSR033R000FE12
Številka dela ALSR033R000FE12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75084 pcs Podatkovni list ALSR033R000FE12.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Serija ALSR Odpornost 3 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena ALSR-3-3.0-1%
ALSR3F-3.0
delovna temperatura -65°C ~ 250°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 3 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound