CA00025R100KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CA00025R100KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA00025R100KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.1 OHM 2W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CA00025R100KE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
12500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA00025R100KE66
Številka dela CA00025R100KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.1 OHM 2W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 672511 pcs Podatkovni list CA00025R100KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Serija CA Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5.1 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound