CA0002680R0JR05
Dale / VishayDale / Vishay
CA0002680R0JR05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA0002680R0JR05
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CA0002680R0JR05.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA0002680R0JR05
Številka dela CA0002680R0JR05 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 680 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 62605 pcs Podatkovni list CA0002680R0JR05.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Serija CA Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 680 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound