CA5060100R0JR05
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA5060100R0JR05
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CA5060100R0JR05.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA5060100R0JR05
Številka dela CA5060100R0JR05 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 61879 pcs Podatkovni list CA5060100R0JR05.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.725" L (4.32mm x 18.42mm)
Serija CA Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Wirewound