CA506010R00KS70
pregled izdelka
Številka dela: CA506010R00KS70
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 3W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CA506010R00KS70.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA506010R00KS70
Številka dela CA506010R00KS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 3W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 178547 pcs Podatkovni list CA506010R00KS70.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.725" L (4.32mm x 18.42mm)
Serija CA Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Wirewound