CP000516R00KE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP000516R00KE663 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP000516R00KE663
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 16 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP000516R00KE663.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP000516R00KE663
Številka dela CP000516R00KE663 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 16 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286166 pcs Podatkovni list CP000516R00KE663.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 16 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 16 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP000516R00KE66
CP000516R00KE66
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 16 OHM 5W 10% AXIAL