CP0005180R0JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005180R0JB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP0005180R0JB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 180 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP0005180R0JB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP0005180R0JB14
Številka dela CP0005180R0JB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 180 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13553 pcs Podatkovni list CP0005180R0JB14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CPC-180
delovna temperatura -65°C ~ 225°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 180 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film