CP00051R000JB313
Dale / VishayDale / Vishay
CP00051R000JB313 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00051R000JB313
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00051R000JB313.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00051R000JB313
Številka dela CP00051R000JB313 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 69969 pcs Podatkovni list CP00051R000JB313.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound