CP00051R000JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00051R000JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00051R000JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00051R000JE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00051R000JE14
Številka dela CP00051R000JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15752 pcs Podatkovni list CP00051R000JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 541-4307
CPRA-1.0
CPRA-1.0-ND
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP00051R000KE14
CP00051R000KE14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 1 OHM 5W 10% AXIAL
Na zalogi: 15731 pcs
Prenesi: CP00051R000KE14.pdf
RFQ
CP00051R000JB143
CP00051R000JB143
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 1 OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 17545 pcs
Prenesi: CP00051R000JB143.pdf
RFQ
CP00051R000JE143
CP00051R000JE143
Opis: RES 1 OHM 5W 5% AXIAL