CP00052K200JE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP00052K200JE663 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00052K200JE663
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.2K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00052K200JE663.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00052K200JE663
Številka dela CP00052K200JE663 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.2K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 278676 pcs Podatkovni list CP00052K200JE663.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP00052K 0JE663
delovna temperatura -65°C ~ 225°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film