CP00052K200KE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00052K200KE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00052K200KE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.2K OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP00052K200KE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00052K200KE14
Številka dela CP00052K200KE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.2K OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13587 pcs Podatkovni list CP00052K200KE14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CP00052K 0KE14
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Sestava -