CPCC02R7500JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC02R7500JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC02R7500JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.75 OHM 2W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC02R7500JE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC02R7500JE66
Številka dela CPCC02R7500JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.75 OHM 2W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 279423 pcs Podatkovni list CPCC02R7500JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serija CPCC Odpornost 750 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 750 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound