CPCC03100R0KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC03100R0KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC03100R0KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 10% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC03100R0KE66.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC03100R0KE66
Številka dela CPCC03100R0KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100 OHM 3W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259597 pcs Podatkovni list CPCC03100R0KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCC Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.984" (24.99mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound