CPW106R200JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW106R200JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW106R200JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW106R200JE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPW106R200JE14
Številka dela CPW106R200JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1324 pcs Podatkovni list CPW106R200JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 6.2 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.2 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound