CPW106R800JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPW106R800JB143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW106R800JB143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.8 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW106R800JB143.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CPW106R800JB143
Številka dela CPW106R800JB143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.8 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1691 pcs Podatkovni list CPW106R800JB143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound